Atribuită
Cumpărare directă
Diclormetan ( stabilizat cu amilena) AGR ( clorura de metilen) CH2Cl2 Click aici pentru DOCUMENTATIA TEHNICA Click aici pentru DOCUMENTATIA DE SIGURANTA Ambalare : sticla PP 28 Volum : 1 L Puritate : 99.5% Apa (H2O) Karl -Fischer ≤ 0.02% Acid liber (HCl) 0.001% Culoare (Hazen) ≤ 10 Halogenuri libere test aprobat Materie nevolatila 0.001% Reglementari : M.W :84.93CAS :75-09-2EC :200-838-9EC INDEX :602-004-00-3 UN :1593IMDG :6.1 III UN 1593 H :H351
- Număr anunț
- DA26771973
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322,60 RON
- Valoare atribuită
- 322,60 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.