Atribuită
Cumpărare directă
- Frecvență 2.4-2.5ghz - Viteza de Date 0,5-256kbps - Mavlink Permanent Da - Putere Maximă 20dbm - Distanță Maximă Estimată (0,5 Kbps) 21 Km - Distanță Maximă Estimată (125kbps) 6 Km - Sensibilitatea Minimă a Receptorului -132db - Sensibilitate a Receptorului (125kbps) -107db - Corecție de Eroare 75% (4/7) - Licență Radio Globală - Mesh Da - Led Indicator Putere / Mavlink - Alimentare 5v (3,5v-5,5v) - Viteza de Conexiune 9600 / 256000bps - Interval Temp. -40c / 85c - Greutate 12 Grame
- Număr anunț
- DA26802906
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- FATHER EQUIPMENT S.R.L. (CUI 34714713)
- Cod CPV
- 32344210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.540 RON
- Valoare atribuită
- 1.540 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.