Atribuită
Cumpărare directă
Dozator săpun inox cu senzor SD100K 880ml NUMAR DE REFERINTA: 0283 PRET DE CATALOG: 236,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 39831700-3 Distribuitoare automate de sapun (Rev.2) DESCRIERE: Dozator săpun din inox cu senzor SD100K Fabricat din inox satinat antipete, acest dozator săpun ... mai departe
- Număr anunț
- DA26802991
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 39831700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.720 RON
- Valoare atribuită
- 4.720 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.