Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitie pentru Liceul Teoretic TRAIAN achizitia de tablete Allview Viva H1003LTE PRO/1 cu specificari conforme cu OUG144. Pretul tabletei este de 168 Euro fara TVA (829.48 Lei fara TVA) si include: tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 cu toate accesoriile de la producator (inclusiv husa) si 1 SIM cu 25GB traffic de date lunar, inclus pe o perioada de 24 luni. Toate clauzele contractuale sunt conforme cu OUG 144, inclusiv plata la 30 zile. Numarul de tablete achizitionate va fi selectat de cumparator. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1Euro = 4,9374 Ron, valabil pentru 10.11.2020.

Număr anunț
DA26798153
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "TRAIAN (CUI 4283805)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.442,20 RON
Valoare atribuită
12.442,20 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.442,20 RON

din 12.442,20 RON estimat