Atribuită Cumpărare directă

PACHET 3

Număr anunț
DA26801622
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 370 Ionesti (CUI 26297747)
Furnizor / câștigător
EMIGAB SRL (CUI 15369198)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090,54 RON
Valoare atribuită
1.090,54 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090,54 RON

din 1.090,54 RON estimat