Atribuită Cumpărare directă

Servicii consultanta post-implementare pentru proiectele "Reabilitarea monumentului istoric Cetatea Sucidava din orasul Corabia, judetul Olt si introducerea acestuia in circuitul turistic", "Port turistic si de agrement in zona cap amonte port Corabia" si "Reabilitarea si refunctionalizare Ambulatoriu de Specialitate Integrat Spitalul Oras Corabia, Judetul Olt", constand in: - urmarirea investitiei in perioada post-implementare; - urmarirea mentinerii conditiilor de eligibilitate; - verificarea atingerii si mentinerii indicatorilor proiectului; - intocmire documentelor necesare in perioada de monitorizare a proiectului pe baza documentelor si/sau informatiilor puse la dispozitie de beneficiar, in vederea depunerii acestora la Organismul Intermediar;

Număr anunț
DA26744989
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
BODY BUSINESS SRL (CUI 32021451)
Cod CPV
72224000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat