Atribuită Cumpărare directă

Sistem de Alarma Antiefractie compus din: -Centrala Paradox de 16 zone cu cutie si traf. - 1buc -Tastatura LED - 32 zone - 1buc -Detector de miscare - 1buc -Detector de fum fotoelectric pe 4 fire - 1buc -Material de montaj -Manopera

Număr anunț
DA26735755
Autoritate contractantă
COMUNA CIRTA (CUI 4246122)
Furnizor / câștigător
SYCOMAT ELECTRO TECHNIC SRL (CUI 36122700)
Cod CPV
31625300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.460 RON
Valoare atribuită
1.460 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.460 RON

din 1.460 RON estimat