Atribuită Cumpărare directă

Aparatele de inot trebuie sa fie dotate conform specificatiilor tehnice prevazute in caietul de sarcini, declaratii de conformitate, certificate de garantie, etc.

Număr anunț
DA26772945
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
Cod CPV
38540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.655,32 RON
Valoare atribuită
42.655,32 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.655,32 RON

din 42.655,32 RON estimat