Atribuită Cumpărare directă

Corector pix buc 24 6.31 151.44 28.77 Tabla magnetica 60/90 buc 1 82.36 82.36 15.65 Marker tabla magnetica buc 8 4.21 33.68 6.40 Burete tabla magnetica buc 2 5.47 10.94 2.08 Hartie copiator A4 top 30 13.87 416.10 79.06 Hartie copiator A3 top 2 33.62 67.24 12.78 Biblioraft plastifiat buc 30 7.15 214.50 40.76 Separatoare documente buc 10 7.99 79.90 15.18 Post-it buc 5 5.47 27.35 5.20 Cub alb buc 5 3.79 18.95 3.60 Pixuri cu pasta buc 75 1.68 126.00 23.94 Capsator buc 1 21.01 21.01 3.99 Pix gel buc 24 3.79 90.96 17.28 Perforator buc 1 61.35 61.35 11.66

Număr anunț
DA26735634
Autoritate contractantă
COMUNA CANDESTI (CUI 15676397)
Furnizor / câștigător
PROLIBRIS-BT SRL (CUI 12931487)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.401,78 RON
Valoare atribuită
1.401,78 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.401,78 RON

din 1.401,78 RON estimat