Atribuită
Cumpărare directă
Gradinița M1 sala jucării: L= 3,60m; h=2,30m ( culoare orange) ; sala grupa mică 1X L=2,80m; h=2,30m, 1 XL=3,90, ,h=2,30 (culoare crem) ; sala clasa I 2X L=2,80, h=2,50; 1x L= 1,30, h=2,50 ( culoare vernil); sala clasa CP 1xL=2,10, h=2,30, 1xL=3,90, h=2,30; 1x L=1,30, h=2,30( culoare bej); sala grupa mare 2x L=1,80, h=2,30; 2xL=3,20, h=2,30( culoare bleu) Școala M3 8x L=2,60, h= 2,20 (culori 2X bleu, 2x vernil, 2 x crem, 2x bej)
- Număr anunț
- DA26742791
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
- Furnizor / câștigător
- CONCOM-IMPEX SRL (CUI 14402873)
- Cod CPV
- 39515440-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.829,26 RON
- Valoare atribuită
- 6.829,26 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.