Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si motaj robinet hidrant 2'' tip C cu racord fix -4 BUC Instructiuni de utilizare hidrant- 5 BUC Teava refulare tip TURAP C52 D13, SUPRON 3, certificata CE , EN 671-2 -5 BUC Rola furtun tip C cu racorduri legate si manson 20 ml -2 BUC Registru de control -1 BUC Aplicare masuri corective la cutiile de hidrant cu unghi de deschidere <170 ° -3 BUC

Număr anunț
DA26772176
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.816,50 RON
Valoare atribuită
3.816,50 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.816,50 RON

din 3.816,50 RON estimat