Atribuită
Cumpărare directă
1.RAM.SCURG.PP 110*50*45 2.HIDROIZOLATIE BISON RUBER SEAL 310ML 3.COT PP 50*90 4.COT PP 50*45 5.COLIER CU GARNIT.DIN CAUCIUC 1 1/2 6.PREZON LEMN-METAL 8*150 7.DIBLU STANDARD 12*60 8.MUFA PP 110 9.MUFA PP 50 10.BAZA CAMIN 400G 3INT-1IES 160 11.COLOANA CAMIN DIAM. 400 1M 12.REDUCTIE PVC 160-110 13.ELEM.INCHID. PVC 160
- Număr anunț
- DA26739257
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 359,24 RON
- Valoare atribuită
- 359,24 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.