Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE:MOP B REZERVA 250GR-8BUCI;DETERGENT MANUAL 400GR-15BUC;DETARTRANT 1L-3BUC; CREMA DE CURATAT 500ML-10BUC;SACI MENAJ 240L/10B-6BUC;PRAF DE CURATAT 500GR-10BUC;SACI MENAJ 35L-40BUC;SPRAY ANTIPRAF 300ML-15BUC;COADA LEMN-5BUC;CLOR 1L-30BUC;SAPUN LICHID 5L-7BUC; DETERGENT UNIVERSAL PT. PARDOSELI 5L-5BUC;HARTIE IGIENICA 50B/BAX-15BAX;SOLUTIE DE CURATAT GEAMURI-REZERVA 500ML-7BUC;FARAS METALIC-2BUC;SANO FLOOR PLUS 2L-2BUC;SANO BON BLUE OD.WC 55GR-15BUC;LAVETE UMEDE 3/SET -4BUC;DETERGENT VASE 450ML-8BUC;SERVETELE MASA -10BUC;DOMESTOS 750ML-7BUC;PRONTO PARDOSELI 750ML-3BUC;MANUSI MENAJ -10BUC;MATURA PVC FIR LUNG-3BUC;ALCOOL ETILIC TEHNIC 1L-3BUC.

Număr anunț
DA26735700
Autoritate contractantă
DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.517,43 RON
Valoare atribuită
1.517,43 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.517,43 RON

din 1.517,43 RON estimat