Atribuită Cumpărare directă

66516100-1 Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)Denumire postare: RCA/ B105ELJ/ OPEL CROSSLAND X 1) 66516100-1 Servicii de asigurare de raspundere civila auto 2) Autoritatea Contractanta: DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA A MUNICIPIULUI BUCURESTI 3) Tip asigurare: RCA 4) Date despre asigurare: B105ELJ/ W0V7H9EB2L4006441 5) Prima de asigurare: 729 RON 6) Perioada de valabilitate: 18.11.2020-17.11.2021 7) Modalitate de plata: integral

Număr anunț
DA26758763
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729 RON
Valoare atribuită
729 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729 RON

din 729 RON estimat