Atribuită Cumpărare directă

Servicii RCA pentru 19 autovehicule ADV1114393 - perioada de valabilitate a politelor RCA este de 12 luni; data la care incepe perioada de valabilitate a politelor RCA este precizata pentru fiecare autovehicul in Anexa nr .1 la Caietul de Sarcini nr. 52817/29.10.2020

Număr anunț
DA26800279
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.401,84 RON
Valoare atribuită
9.401,84 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.401,84 RON

din 9.401,84 RON estimat