Atribuită
Cumpărare directă
1. spuma den braven 750ml, 2. cot canalizare 110x45, 3. cot canalizare 110x90, 4. surub 12x100, 5. surub 14x90, 6. surub 16x90, 7. piulita m12, 8. piulita m14, 9. piulita m16, 10. colier 290x3 negru, 11. colier plastic 3.6x200, 12. disc abr 230x1.9, 13. teava pvc canalizare 110x1m, 14. surub 8x40, 15. piulita m8zn, 16. saiba plata 8, 17. plasa tantari gri, 18. mufa sudabila 1 fi, 19. mufa sudabila 11/4, 20. mufa sudabila 6/4, 21. mufa sudabila 2 fi, 22. robinet apa 1mm mai putin
- Număr anunț
- DA26738296
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
- Furnizor / câștigător
- SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419,72 RON
- Valoare atribuită
- 419,72 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.