Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese de schimb auto, cf, ADV1178472

Număr anunț
DA26735225
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Furnizor / câștigător
ARDAROM ACTIV SRL (CUI 31182727)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.548,10 RON
Valoare atribuită
3.548,10 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.548,10 RON

din 3.548,10 RON estimat