Atribuită
Cumpărare directă
VersaLink C405DN, A4 color, 35/35ppm, 23/23ppm in DUPLEX, copy/print/scan color retea/fax, SINGLE PASS DADF 50 coli, 600x600x8dpi, PCL5 si 6/PS3/PDF/XPS/TIFF/JPEG/HP-GL, timp de ieșire a primei imprimări 13s color/12s mono, timp de ieșire a primei copii 11s color/8s mono, procesor 1,05GHz dual core, memorie 2GB, alimentare cu hârtie tava automată 550 coli și tava manuală 150 coli, iesire 250 coli, volum lunar 80k/luna, recomandat 5000p/luna, tonere start 3000p mono, 2000p color, USB/Ethernet/NFC, port USB frontal, slot ID card, afișaj de tip touch orientabil 5", viteza de scanare simplex 38ipm mono/20ipm color, duplex 50ipm mono/26ipm color, timp de încălzire 6s Garantie 12 luni; XEROX VersaLink B7035 – Copiator/Imprimanta/Scaner, 35 pagini pe minut, format A3-A6, tehnologie laser, cu DADF – alimentator automat documente faţă-verso capacitate 110 coli, 2 tăvi de alimentare pentru hârtie capacitate 520 coli fiecare, tavă manuală pentru 100 coli, Duplex, stand, PCL5/6/XPS/PDF, procesor 1,05 GHz dual core, memorie 2 GB, Rezolutie imprimare 1200 x 1200 dpi, touch screen 7", retea 10/100/1000Base-TX Ethernet, imprimare directă la viteză mare de la USB 2.0, scanare color, scanare către e-mail, scanare către folder, scanare in retea, viteza de scanare 55ipm, stand mobil Garantie 12 luni
- Număr anunț
- DA26754623
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- GIROS COMPANY SRL (CUI 6349418)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.690 RON
- Valoare atribuită
- 14.690 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.