Atribuită
Cumpărare directă
1. bride pvc 3.5x150=60x7.39; 2. bride pvc 3.5x200=20x7.39; 3. bride pvc 3.5x350=10x19.33; 4. banda izolatoare verde= 20x1.68; 5. plasa leduri albe 4x4m de exterior= 4x326.89; 6. plasa leduri albe lumina rece 3x4m, exterior= 45x280.67; 7. siret alb 7m de exterior= 20x295.80; 8. sarma zincata 1.5mm= 25x4.62
- Număr anunț
- DA26786792
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- GLOBUS STAR IMPEX S.R.L. (CUI 41590456)
- Cod CPV
- 31522000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.787,31 RON
- Valoare atribuită
- 20.787,31 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.