Atribuită Cumpărare directă

UNITATE CILINDRU KM 227 YELLOW OEM BUC 1 HARTIE COPIATOR A4 TOP 10 BIBLIORAFT 75MM VERDE BUC 10 DOSAR PVC BUC 100 CAPSE 24/6 BUC 10 SEPARATOR C7 100/SET SET 3 PIX SXN 101 BUC

Număr anunț
DA26742873
Autoritate contractantă
RNP-ROMSILVA Administratia Parcului Natural Apuseni R.A. (CUI 25741956)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.486,15 RON
Valoare atribuită
1.486,15 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.486,15 RON

din 1.486,15 RON estimat