Atribuită
Cumpărare directă
1216750 Lame pentru microscop cu godeuri de reactie Marienfeld, Ø 6 mm, 200 buc/1 pk -1 pk - 584.21 RON - 15 pk - 8,763.21 RON XP67.1 Saci pentru reziduuri ROTH SEKUROKA, 60 l, 800*600 mm, 125 buc, autoclavabili, cu capacitate de umplere de 32 l - 1 pk - 645.01 RON - 16 pk - 10,320.16 RON 075.00.006 Lamele ISOLAB, model economic, 24*50 mm, 500 buc/1 pk -1 pk - 31.47 RON - 10 pk - 314.71 RON mai putin
- Număr anunț
- DA26759980
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.398,08 RON
- Valoare atribuită
- 19.398,08 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.