Atribuită Cumpărare directă

Methyl dodecylbenzene sulfonate for surfactant tests. CAS 52319-06-9, molar mass 340.53 g/mol. Producator Merck Millipore- 1 fl*10ml

Număr anunț
DA26745013
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.368,63 RON
Valoare atribuită
6.368,63 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.368,63 RON

din 6.368,63 RON estimat