Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional A4 color Lexmark CX522ade Tehnologie de imprimare: Laser color Funcţie:Copiere color, Fax color, Imprimare color,Scanare color,Dimensiune grup de lucru,Ecran de afişare: Ecran tactil color Lexmark e-Task de 4,3 inchi (10,9 cm). Dimensiuni acceptate ale mediilor de imprimare: A6, Oficio, 7 3/4 Plic, 9 Plic, JIS-B5, A4, Legal, A5, Card Hagaki, Scrisoare, Plicul B5, C5 Plic, Executiv, Universal, DL Plic, Folio, 10 Plic. Manipulare hârtie inclusă:Unitate duplex integrată, Intrare manuală pentru o singură coală, Tavă de ieşire de 150 de coli, Tavă integrat de 250 coli; Porturi standard: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Port frontal de mare viteză conform specificaţiei USB 2.0 (tip A), Certificare de mare viteză conform specificaţiei USB 2.0 (tip B). Dimensiuni (mm - Î x L x l): 462 x 442 x 588 mm; Copiere: Viteza de copier Până la: Monocrom: 33 Copii pe minut (A4) Color: 33 Copii pe minut (A4). Viteza de copiere Duplex Până la:Monocrom: 16 feţe/minut1 (A4) Color: 16 feţe/minut1 (A4)Timp prima pagină copiată / Timp prima pagină color copiată Mono: 9 secunde până la: 9.5 secunde Gamă de micşorare / mărire 25 - 400 % Fax Viteză modem ITU T.30, V.34 Half-Duplex, 33.6 Kbps Kbps Viteză de transmitere faxuri <3 secunde pe pagină. Imprimare Viteza de imprimare până la: Monocrom: 33 pagini pe minut1 (A4);Color: 33 pagini pe minut1 (A4) Viteza de imprimare Duplex până la: Monocrom: 16 feţe/minut (A4) Color: 16 feţe/minut (A4)

Număr anunț
DA26737674
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI 23886284)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat