Atribuită Cumpărare directă

Aspirin Complex Hot Drink - cutie x 10plic granule susp orala BAYER BITTERFELD GmbH Fervex : cutie x 8 plic pulb eff BRISTOL MYERS SQUIB (UPSA)

Număr anunț
DA26736667
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33673000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.107 RON
Valoare atribuită
7.107 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.107 RON

din 7.107 RON estimat