Atribuită Cumpărare directă

TONER NEGRU COMPATIBIL HP LJ M102A CF217A CN 17A 1.6K REDBOX- AVIZ 0030931 din 13.10.2020

Număr anunț
DA26739375
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,45 RON
Valoare atribuită
286,45 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,45 RON

din 286,45 RON estimat