Atribuită Cumpărare directă

DURAZIV LM77 SAPA AUTONIVELANTA - 10 SACI - 44.35 RON/SAC TOTAL: 443.50 RON

Număr anunț
DA26736331
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44420000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
443,50 RON
Valoare atribuită
443,50 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

443,50 RON

din 443,50 RON estimat