Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta transmisa pentru anuntul ADV1180189 1.Dispenser hartie igienica jumbo (24 cm latimex26 cmx13 cm grosime) VIALLI 215 BUC X 25 RON = 5375 lei 2.DISPENSER HARTIE PROSOP RULOU CU DERULARE CENTRALA EXPERTTO - 215 BUC X 49 RON= 10535 lei 3.DISPENSER SAPUN LICHID 500 ML STERK PLAST - BUC 215 X 9 RON = 1935 lei

Număr anunț
DA26742385
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE PREGĂTIRE PROFESIONALĂ ŞI CONSULTANŢĂ ROMTRAINING SRL (CUI 34231654)
Cod CPV
42968300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.845 RON
Valoare atribuită
17.845 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.845 RON

din 17.845 RON estimat