Atribuită Cumpărare directă

Abonament 01.01.2021-31.12.2021 la Monitorul Oficial Partea I, limba romana, varianta tiparita, pt ISU Botosani, conform anunt ADV1180340. Livrarea se va face gratuit la sediul ISU Botosani din str.Uzinei nr.3.

Număr anunț
DA26744333
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
79980000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.415,72 RON
Valoare atribuită
1.415,72 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.415,72 RON

din 1.415,72 RON estimat