Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare 128D60306030 SURUB CT M6X30 Buc 1 0.13 0.13 TEAVA PVC MULTISTRAT CU MUFA SI GARNITURA SN4 D 110 L=2.0 M TW Buc 15 23.18 347.7 TUB EASYKIT PP D.110 CU 1 MUFA L1000 11110100000 Buc 14 13.45 188.3 TUB EASYKIT PP D.110 CU 1MUFA L500 11110050000 Buc 20 7.87 157.4 RAMIFICATIE PVC-KG D 110/110X90 Buc 9 13.7 123.3 RAMIFICATIE 110/50/87 PVC 6420347007489 Buc 10 3.73 37.3 MUFA PVC-KG D 110 Buc 6 6.28 37.68 COT "V" PP D.110 45* 15045411045 Buc 12 3.52 42.24 COT PVC-KG D 110X 87 Buc 15 5.99 89.85 COT "V" PP D. 50 45* 15043005045 Buc 20 1.16 23.2 TEU REDUS PPR FI40X20X40 Buc 10 2.61 26.1 MUFA PPR FI40 Buc 6 0.88 5.28 TEAVA PPR FI20 PN20 FIBRA COMPOZITA ML 40 2.03 81.2 ROBINET SFERIC PPR FI20 Buc 10 7.44 74.4 COT PPR 90 FI20 Buc 50 0.31 15.5 TEU COMPRESIUNE MIXT PN16 D 20 X FE 1/2" Buc 1 4.64 4.64 2360002 2370 ROB CU SFERA NI MISTRAL PT APA F/F 1/2" ISO228 FLUTURE ROSIE - 2370R2804 Buc 1 13.5 13.5 RAC.OLANDEZ PPR FI20X1/2" FE Buc 1 6.28 6.28 REDUCTIE PPR FI40/20 Buc 2 0.62 1.24 COT PPR 90 FI40 Buc 2 1.3 2.6 TEU EGAL PPR FI20 Buc 20 0.35 7 MUFA PPR FI20 Buc 10 0.22 2.2 REZERVOR WC AP110 RIO 13661011 Buc 8 143.83 1150.64 PARA DUS REGLABILA LR-P-9 Buc 20 4.26 85.2 FURTUN DUS 1.5M Buc 2 6.3 12.6
- Număr anunț
- DA26748241
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.535,48 RON
- Valoare atribuită
- 2.535,48 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.