Atribuită Cumpărare directă

franghie 8x3.19 bride 4x2.94 stecher1x8.4 dulie1x4.2 banda iz 2.94 panza flex4x3.36 mufa pe 1x4.62 robinet1x6.3 lanterna1x14.29 panza bonfaier 1x2.1 plasa bz.3x247.9 scoci 1x3.78 bride4x2.1 cot2x7.14 mufe2x6.3 panza flex2x3.36 tub pe 1x2.1 ajax 1x6.3 bref 2x5.46 banda iz 2x2.94 rezerve cuter 1x2.94 butelie gaz3x4.2 mufe 10x4.62 plase bz 3x107.56 perie sarma2x4.2 olandez4x5.88 reductie2x4.62 garnituri2x0.84 plasa bz4x247.9

Număr anunț
DA26751053
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
Furnizor / câștigător
DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.575,01 RON
Valoare atribuită
2.575,01 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.575,01 RON

din 2.575,01 RON estimat