Atribuită
Cumpărare directă
Demonrtat usi PVCcu recuperarea lor,demontare ziduri in vederea creeri de goluri,reparatii la spaleti ,gletuieli si zugraveli cu lavabila,montare usa pvc,ziduri din rigips,zidarie din bca,turnare sape autonivelante,montare tarket ,montare de usi lemn la bai,montare tarket pereti bai,demontare si montare usi PVC culisante
- Număr anunț
- DA26756120
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- P2 EDILITIA S.R.L. (CUI 23726534)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.764,90 RON
- Valoare atribuită
- 48.764,90 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.