Atribuită
Cumpărare directă
Masuratori a prizelor de pamant si verificarea continuitatii firului de protectie pentru instalatii electrice Pretul se refera la masurarea a minim 10 buc prize de pamant si doar in limita depalasarii a maxim 150 km Pentru un numar mai mic de 10 prize sau pentru distante mai mari de 150km pretul se modifica
- Număr anunț
- DA26741463
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
- Furnizor / câștigător
- DM ELECTRIC SRL (CUI 17373810)
- Cod CPV
- 71334000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.530 RON
- Valoare atribuită
- 1.530 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.