Atribuită Cumpărare directă

formaldehidă 1 252549-6X500ML 379.08 hidrazină monohidrat 1 207942-500G 166.44 hexametildisiloxan 2 326739-100G 200.07 Arginină 1 11009-100G-F 496.31 Selenat de sodiu, >98% 1 S5261-100G 754.65

Număr anunț
DA26750135
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
REDOX RESEARCH & ANALYTIC SRL (CUI 24754397)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.196,62 RON
Valoare atribuită
2.196,62 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.196,62 RON

din 2.196,62 RON estimat