Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie mobila voce si date: Abonament tip 1 va cuprinde: 27 buc - convorbiri voce si sms nationale nelimitat; - min 15 GB internet national - convorbiri internatioanale (Europa) in retele fixe; Abonament tip 2 va cuprinde: 143 buc - convorbiri voce si sms nationale nelimitat; - min 5 GB internet national - convorbiri internatioanale (Europa) in retele fixe; Abonament tip 3 va cuprinde pachet la nivel de cont pentru internet mobil national cu 35GB trafic national - 6 buc Abonament tip 4 va cuprinde pachet la nivel de cont pentru internet mobil national cu 75GB trafic national - 1 buc Abonament tip 5 va cuprinde servicii de fax prin email - 3 buc Abonament tip 6 va cuprinde servicii de voce fixa - flux ISDN PRA - 2 buc Abonament tip 7 va cuprinde servicii de voce fixa prin echipament tip premicell - 10 buc Abonament tip 8 va cuprinde servicii de internet nelimitat pentru tableta cu 18GB trafic national - 13 buc Abonament tip 9 va cuprinde internet wireless 50Mbps - 1 buc Abonament tip 10 va cuprinde internet fix 100Mbps - 1 buc
- Număr anunț
- DA26768990
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.507 RON
- Valoare atribuită
- 129.507 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.