Atribuită
Cumpărare directă
aracet lemn 1kg.,holsurub4x40[set 30buc] 1buc,holsurub4x60[set 30buc] 1buc.,holsurub3,5x45[set100buc] 1buc.,holsurub3.5x25[set50buc] 1buc.,holsurub2.5x14[set50buc] 1buc.,diblu holsurub 8[set50buc] 1buc.,diluant universal 0.5 l. 1buc.,zavor 1buc.,disc 125x1 3buc.,disc lamelar 125 1buc.,gletiera 1buc.,coltar metalic 60x60 6buc.,coltar metalic 40x40 10buc.,baterie chiuveta 1buc.,set fixare lavoar 1buc.,reductie 1/2 3/8 2buc.,sifon cu ventil scurgere 1buc.,cot pvc 40 4buc.,teava pvc 40 0.5 m 2buc.,autocolant 0.9 m 0.52cm.,autocolant 0.45 m 2m.,teava scurgere chiuveta 1buc.
- Număr anunț
- DA26772896
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 1326120)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,55 RON
- Valoare atribuită
- 190,55 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.