Atribuită
Cumpărare directă
1 FINET ML 5 ; 2 FAIRY 800 ML Buc 2 ; 3 MISTER PROPER 5L Buc 1 ; 4 SANO ANTIKALK Buc 2 ; 5 ANITRA FRESH DISC Buc 2 ; 6 LACAT 63 MM Buc 5 ; 7 DETERGENT MANUAL 900 G Buc 2 ; 8 BURETI VASE 5 / SET ;9 BURETI INOX Buc 2 ; 10 CHIBRITURI MICI Buc 5 ; 11 SERVETELE PLIATE ALBE Buc 20
- Număr anunț
- DA26785689
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MACRISULUI (CONSILIUL LOCAL VALEA MACRISULUI) (CUI 4428000)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307,14 RON
- Valoare atribuită
- 307,14 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.