Atribuită Cumpărare directă

servicii de realizare machete ale monumentelor istorice din judetul Satu Mare: Biserica reformata de la Acas si Castelul Lonyai de la Mediesu Aurit. Machetele vor fi realizate din material ceramic, argila cu samota arsa la temperatua inalta, la scara 1:50/20 in functie de marimea originala a monumentelor istorice , cu detalii palpabileprivind textura finisajelor, reproducand modelul structurii si o serie de detalii , de dimensiune care faciliteaza perceperea volumetriei si a relatiilor dintre diferitele componente ale monumentelor de catre persoanele cu deficiente de vedere. Asamblarea machetelor se fa face pe placa de lemn pentru facilitarea instalarii lor in cadrul expozitiilor, conform ofertei de pret nr 924/05.11.2020

Număr anunț
DA26765798
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Furnizor / câștigător
LASZLO A-A ATTILA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27932286)
Cod CPV
34999400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.880 RON
Valoare atribuită
38.880 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.880 RON

din 38.880 RON estimat