Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MONTAJ ANVELOPE / MASINA/ 4 ANVELOPE /DEMONTAT-MONTAT ROATA, DEJANTAT JANTAT ANVELOPA. ECHILIBRAT ANSAMBLU ROATA

Număr anunț
DA26758619
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
Furnizor / câștigător
ESROM SERV ALL S.R.L. (CUI 31385527)
Cod CPV
50116500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat