Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie produse alimentare: TPS MELCISORI 5KG SA 2 1 27,38 HOCHL. TELEMEA VRAC CCA.2 KG 2,011 1 57,25 POLONEZI KG C KG 5,244 1 103,31 KAIZER KG KG 7,156 1 213,54 SUNCA PRAGA GASTRO KG EXC KG 3,140 1 59,16 COTLET PORC FARA OS KG KG 17,060 1 297,36 PULPA PORC DEGR.DEZ.KG KG 20,370 1 341,40 CARTOFI ALBI RO 10KG CI BU 3 1 33,99 CEAPA GALBENA RO 10KG BUC BU 2 1 22,44 CONOPIDA RO. KG C.I KG 5,040 1 22,28
- Număr anunț
- DA26751528
- Autoritate contractantă
- ORASUL ALESD (CUI 4348920)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.429,62 RON
- Valoare atribuită
- 2.429,62 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.