Atribuită
Cumpărare directă
verificat stingator tip P6= 14bux x 10 lei verificat stingator tip P1= 6bux x 7 lei verificat stingator tip P3= 3bux x 9 lei verificat stingator tip G2= 6bux x 12 lei verificat stingator tip P100= 1bux x 90 lei verificat stingator tip P50= 1bux x 62 lei KIT TRUSA SANITARA PRIMA AJUTOR = 2BUC X 65LEI FISE SSM, SU = 60BUC X 1,80LEI RAR BRASOV NR 1530/ 02.11.2020
- Număr anunț
- DA26748958
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
- Cod CPV
- 35111000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671 RON
- Valoare atribuită
- 671 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.