Atribuită Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA JUMBO ALBA, 12 BUC/BAX SOLUTIE GEAM CLIN BURETE VASE CU CANELURA HARTIE IGIENICA ONDA PASTILE PISOAR MR. PROPER LAVETE UMEDE LAVETE UNIVERSALE DETERGENT ARIEL 2KG ROLA HARTIE OPTIMA 60 M SACI MENAJ ULTRAREZISTENTI 60L SACI MENAJ 35L SACI MENAJ 120L SAPUN LICHID 5L CIF CREMA DOMESTOS MATURA PLASTIC

Număr anunț
DA26758686
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.001,28 RON
Valoare atribuită
2.001,28 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.001,28 RON

din 2.001,28 RON estimat