Atribuită Cumpărare directă

Prosop de hartie servetele pliate ZZ Z V 1 strat 250 file/set, 21x25 cm pentru dispenser , culoare verde 500 set * 2.78 lei; Hartie igienica mini jumbo, 1 strat , natur, pentru dispenser 550 g / rola , 150m- 500buc * 2.36 lei.

Număr anunț
DA26754273
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CRACIUNESTI (CUI 16057348)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33771000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.570 RON
Valoare atribuită
2.570 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.570 RON

din 2.570 RON estimat