Atribuită Cumpărare directă

CONFORM invitatie de participare nr 15328..../...........02.11.2020............. Achizitia se finalizeaza cu contract de lucrarI.

Număr anunț
DA26760416
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
Cod CPV
45332200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.477,13 RON
Valoare atribuită
43.477,13 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.477,13 RON

din 43.477,13 RON estimat