Atribuită Cumpărare directă

10 8062746 SALTEA IDEAL SUPERORTOPEDICA 90X200 BUC 2,00 299,00 502,52 95,48 20 8033316 PERNA MATLASATA 4 ANOTIMPURI 50X70 CM BUC 2,00 39,90 67,06 12,74 30 3009029 BATERIE STANDARD LAVOAR PRT BST3 FERRO BUC 2,00 148,00 248,74 47,26

Număr anunț
DA26761714
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Dumitru Ciumageanu (CUI 5390567)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
818,32 RON
Valoare atribuită
818,32 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

818,32 RON

din 818,32 RON estimat