Atribuită
Cumpărare directă
Conform specificatiilor din referatul nr7959/30.10.20. 1. VWR Vista Vision Cover Glasses ,5x200pk,1 pk x 61=61 lei fara RVA. 2. Polysine Adhesion microscope slidesepredia,72buc/set,1set x 109,45=109,45 lei fara TVA. 3. Excell Adhesion slides,electron microscope science,144buc/pk,1 pk x 1.184,60 =1.184,60lei fara TVA. 4. Allround bottles,narrow neck,round with screw cap 10ml,160buc/set,2 set x 778,73 =1.557,46 lei fara TVA. 5. VWR Vacuum Desiccator,bottom and lid with socket valve,1 buc.x 406,72 = 406,72 lei fara TVA. 6. VWR Desiccator plates,1 buc x 41,64 = 41,64 lei fara TVA. 7. VWR Humidity sponges desiccator in a bag, 1buc x 151,49 lei=151,49 lei fara TVA. 8. VWR Plain and frosted micro slides,premium,50buc/pk,10pk x 23,04=230,40 lei fara TVA. 9.VWR desi-vac container with manual vacuum pump,1 buc x 1.807,93= 1.807,93 lei fara TVA. 10. 2 x Ethanol absolute ≥99,8%,electran for molecular biology,250ml,10 buc. x 137,20=1.372 lei fara TVA. Valoare totala = 6.922,69 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA26759865
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 24960000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.922,69 RON
- Valoare atribuită
- 6.922,69 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.