Atribuită Cumpărare directă

BIONET A15 LA 1L CONCENTRAT 10 BUC; CLOROM 200TB..11 BUC ;DEZINFECTANT SUPRAFETE HYGENIUM 0.750 ML...20 BUC; DEZINFECTANT MIINI HYGENIUM 5L..8 BUC; HYGENIUM DEZ. MIINI 1L..10; DEZ. MIINI HYGENIUM 250 ML.25 BUC

Număr anunț
DA26752371
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRU RARES (CUI 23391757)
Furnizor / câștigător
MEG & MIH SRL (CUI 31109106)
Cod CPV
24000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.142 RON
Valoare atribuită
5.142 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.142 RON

din 5.142 RON estimat