Atribuită
Cumpărare directă
Instructiuni de utilizare- 17 BUC Teava refulare tip TURAP C52 D13, SUPRON 3, certificata CE , EN 671-2 -17 BUC Rola furtun tip C cu racorduri legate si manson 20 ml -4 BUC Aplicare masuri corective la cutiile de hidrant cu unghi de deschidere <170 °- 14 BUC Furnizare si montaj robinet hidrant 2'' tip C cu racord fix- 2 BUC Registru de control-2 BUC
- Număr anunț
- DA26772329
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.492,70 RON
- Valoare atribuită
- 7.492,70 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.