Atribuită
Cumpărare directă
Protectia profesionala a datelor la locul de munca. Acest distrugator de documente pentru acasa si la birou, cu taiere a hartiei in particule si cu unitate separata de distrugere CD-uri, distruge documente si CD-uri in siguranta. Revers automat in caz de blocare a hartiei. Unitate separata de distrugere CD-uri cu container de deseuri separat. Functionarea silentioasa reduce zgomotul la locul de munca. Led care indica status-ul distrugatorului: pornit, supraincarcat, supraincalzit. Indicator pentru nivelul de deseuri prin fereastra de inspectie a containerului. Golirea cu usurinta a containerului de deseuri prin ridicarea capacului.
- Număr anunț
- DA26783501
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 572,88 RON
- Valoare atribuită
- 572,88 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.