Atribuită Cumpărare directă

1. Panou exterior AUDIO DIGITAL INOX - 1 buc 2. Tag de proximitate - 20 buc 3. Post interior AUDIO - 8 buc 4. Yala electromagnetica -1 buc 5. Amortizor usa -1buc 6. Sursa alimentare + acumulator 12v - 1buc 7. Cablu interfon - 200ml 8. Manopera instalare - 1buc

Număr anunț
DA26754068
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP ARLECHINO (CUI 29075494)
Furnizor / câștigător
EXIGENT SRL (CUI 18425390)
Cod CPV
45312200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.569 RON
Valoare atribuită
2.569 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.569 RON

din 2.569 RON estimat