Atribuită
Cumpărare directă
A119.1 - Calcium chloride, ≥94 %, dehydrated, 1 kg - 1 buc - 99.83 RON - 3 buc - 299.49 RON CR16 - Acetona, p.a, 1 L - 1 buc - 13.60 RON - 20 buc - 272.00 RON - 181.56 RON 058.01.002 - Folie Parafilm M ISOLAB, 38 m*100 mm, 1 rola - 1 buc - 111.02 RON - 5 buc - 555.10 RON 081.02.061 - Vase Petri aseptice ISOLAB, 60*15 mm, 500 buc/1 pk - 1 pk - 078.02.003 - Tuburi nesterile ISOLAB pentru centrifuga, 50 mL, 50 buc/1 pk - 1 pk - 26.28 RON - 12 buc - 315.36 RON PK75.1 - Bare magnetice ROTH Rotilabo pentru agitare, 20*3 mm, 10 buc/1 pk - 1pk - 120.03 RON - 3 pk - 360.09 RON 015.01.100 - Cilindri gradati ISOLAB, 100 mL, clasa A, 2 buc/1 pk - 1 pk - 52.87 RON - 2 pk - 105.74 RON 015.01.050 - Cilindri gradati ISOLAB, 50 mL, clasa A, 2 buc/1 pk - 1 pk - 44.41 RON 058.04.001 - Rola folie de aluminiu ISOLAB, 45 m * 30 cm, 1 rola - 1 buc - 49.14 RON - 5 buc - 245.70 RON
- Număr anunț
- DA26783594
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.379,45 RON
- Valoare atribuită
- 2.379,45 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.